Kontakt

tel.+48 510 843 657

kompaskryzysowy@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

przy pomocy 

Bardzo przystępne analizy aktualnych ważnych wydarzeń politycznych (również z polityki międzynarodowej), robione przez naukowców.

 

Amerykańska witryna informacyjna, która publikuje krótkie, klarowne i przystępne artykuły na temat globalnych newsów i tworzy wideo, w których tłumaczy złożone zagadnienia geopolityczne w języku angielskim - konflikty, napięcia polityczne i kryzysy humanitarne.

Prowadzona przez grupę niezależnych reporterów gazeta, której celem jest służenie osobom dotkniętym kryzysami humanitarnymi poprzez informowanie o nich reszty świata. Rzetelne i aktualne informacje przekazywane bezpośrednio z miejsc dotkniętych kryzysami.

 

Strona ONZ dedykowana wyłącznie publikowaniu aktualnych informacji ze świata oraz relacji z pracy i osiągnięć organizacji. Zwraca uwagę na największe współcześnie kryzysy humanitarne oraz globalne wyzwania.

Bezstronne artykuły brytyjskiej stacji telewizyjnej, dotyczące aktualnych wydarzeń na całym świecie

Amerykańska stacja telewizyjna, zachowująca bezstronność w wiadomościach dotyczących sytuacji na świecie i okazująca nieznaczne wsparcie demokratom w przypadku informacji na temat polityki amerykańskiej

The Defence Post jest gazetą zorientowaną na wiadomościach ze świata dotyczących obrony terytorialnej i konfliktów zbrojnych

Aktualne bezstronne wiadomości ze świata, opatrzone często pogłębioną analizą aspektów ekonomicznych

Aktualne obiektywne wiadomości z podziałem na kontynenty oraz ciekawe opinie ekspertów

Aktualne Artykuły

Kompas Kryzysowy