Kontakt

tel.+48 510 843 657

kompaskryzysowy@gmail.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

przy pomocy 

Bardzo przystępne analizy aktualnych ważnych wydarzeń politycznych (również z polityki międzynarodowej), robione przez naukowców.

 

Amerykańska witryna informacyjna, która publikuje krótkie, klarowne i przystępne artykuły na temat globalnych newsów i tworzy wideo, w których tłumaczy złożone zagadnienia geopolityczne w języku angielskim - konflikty, napięcia polityczne i kryzysy humanitarne.

Prowadzona przez grupę niezależnych reporterów gazeta, której celem jest służenie osobom dotkniętym kryzysami humanitarnymi poprzez informowanie o nich reszty świata. Rzetelne i aktualne informacje przekazywane bezpośrednio z miejsc dotkniętych kryzysami.

 

Strona ONZ dedykowana wyłącznie publikowaniu aktualnych informacji ze świata oraz relacji z pracy i osiągnięć organizacji. Zwraca uwagę na największe współcześnie kryzysy humanitarne oraz globalne wyzwania.

Bezstronne artykuły brytyjskiej stacji telewizyjnej, dotyczące aktualnych wydarzeń na całym świecie

Finansowana przez Katar arabska stacja telewizyjna oraz strona internetowa, utworzona oryginalnie przez osoby pracujące wcześniej w arabskojęzycznym kanale BBC. Posiada aktualne artykuły na wysokim poziomie, prezentujące niekiedy niedostępne gdzie indziej wiadomości z państw arabskich. Nie wszystkie informacje można jednak uznać za w pełni bezstronne.

Amerykańska stacja telewizyjna, zachowująca bezstronność w wiadomościach dotyczących sytuacji na świecie i okazująca nieznaczne wsparcie demokratom w przypadku informacji na temat polityki amerykańskiej

The Defense Post jest gazetą zorientowaną na wiadomościach ze świata dotyczących obrony terytorialnej i konfliktów zbrojnych

Aktualne bezstronne wiadomości ze świata, opatrzone często pogłębioną analizą aspektów ekonomicznych

Aktualne obiektywne wiadomości z podziałem na kontynenty oraz ciekawe opinie ekspertów

Aktualne Artykuły

Kompas Kryzysowy