Kontakt

tel.+48 510 843 657

kompaskryzysowy@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

przy pomocy 

Kompas Kryzysowy 

Prezentacja i Warsztaty

Stworzyliśmy materiały merytoryczne, które poruszają temat wojny w Ukrainie i tłumaczą mechanizmy powstawania kryzysów humanitarnych. A teraz poszukujemy wolontariuszy, którzy przeprowadziliby prezentacje i związane z nią warsztaty. 

Prezentacja składa się z 5 bloków opowiadających o różnych przyczynach kryzysów humanitarnych oraz jednego bloku poświęconego wojnie w Ukrainie.

Żadna wiedza merytoryczna nie jest potrzebna. Dostarczamy wolontariuszom materiały merytoryczne z gotowym skryptem i instrukcjami potrzebnymi do przeprowadzenia prezentacji i warsztatów, planujemy zorganizować spotkania szkoleniowe, na których pokażemy Wam jak prezentować oraz zapewniamy wszelką pomoc organizacyjną!

 

 

Wypełnij formularz i prezentuj razem z nami!!!

Apteczki Kryzysowe

Ranni nie przeżyją bez leków i opatrunków. Nasza inicjatywa to skierowany do warszawskich szkół projekt, który dotrze bezpośrednio do potrzebujących w Ukrainie.

APTECZKA KRYZYSOWA to skompletowany zestaw ogólnodostępnych leków i artykułów medycznych, który może stworzyć każda klasa. Jeżeli chcesz, żeby twoja szkoła dołączyła do akcji postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

CO ZROBIĆ?

1. Dołącz do grupy "APTECZKI KRYZYSOWE DLA UKRAINY" na Facebooku https://www.facebook.com/groups/768288574138941/?ref=shar 

Tam znajdziesz liste potrzebych artykułów i dalsze informacje

2. Daj znać ile apteczek jesteście w stanie przygotować jako klasa lub szkoła

3. Przywieź skompletowane apteczki do liceum Czackiego w Warszawie (ul. Polna 5), skąd trafią one do Ukrainy